W dniu 13 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor Dorota Konieczna, która przypomniała rys historyczny święta i złożyła życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością Wicestarosta Przeworski pan Janusz Owsiak, który także złożył całemu gronu pedagogicznemu i pracownikom szkoły serdeczne życzenia i przedstawiciele Rady Rodziców: pani Jolanta Anus i pani Elżbieta Konieczny, które przekazały kwiaty na ręce pani Dyrektor.

 

Pani Dyrektor poinformowała, że Zarząd Powiatu Przeworskiego za pracę i osiągnięcia przyznał panu Adamowi Puciowi Nagrodę Starosty, następnie wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły w uznaniu zasług i osiągnięć w pracy dydaktyczno-wychowawczej: pani Agacie Stącel, pani Marcie Pleśniak i pani Katarzynie Kulig. W uznaniu w pracy zawodowej nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali: pani Małgorzata Czyż i pan Stanisław Rączka. Swoją wdzięczność i uznanie dla pracy pedagogów i pracowników szkoły wyrazili również uczniowie, którzy złożyli serdeczne życzenia, wielu sukcesów zawodowych, spełnienia marzeń oraz tego, aby podejmowany przez nich trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania. Uczniowie zaprezentowali także program artystyczny Jaka to melodia, do którego udziału zaprosili nauczycieli. Program „na wesoło”, w którym nauczyciele odgadywali tytuły i wykonawców piosenek bardzo podobał się zarówno nauczycielom, jak i uczniom.