Pod hasłem SYPNIJ GROSZEM w dniu 25 listopada 2016r. odbyła się w naszej szkole tegoroczna edycja koncertu charytatywnego na rzecz Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie, który zgromadził całą społeczność Zespołu Szkół. Impreza ma już długą tradycję i jak co roku organizują ją członkowie szkolnego RADIA PAUZA we współpracy ze SK Caritas i SK PCK.

GALERIA ZDJĘĆ

Tegoroczny program koncertu składał się z piosenek, quizu muzycznego, loterii fantowej, a także prezentacji nt Hospicjum. Sponsorami drobnych upominków na potrzeby loterii i quizu były uczelnie wyższe współpracujące ze szkołą, sklepik szkolny i osoby prywatne. Koncert prowadziły Paulina i Wiktoria, a wystąpili w nim koledzy i koleżanki z różnych klas. Ich trud się opłacił, bo oprócz gorących oklasków, organizatorzy zebrali kwotę 600 zł, która zostanie przekazana na konto Fundacji Hospicjum. Warto podkreślić, że kwota ta to zasługa tego, że zarówno uczniowie jak i nauczyciele oraz pracownicy szkoły wykazali się gorącymi sercami i otwartymi portfelami.

                                                   Wszystkim należą się duże BRAWA!

Podczas koncertu można się było także przekonać czy Technikum Żywienia, które częstowało ciastkami, umie je dobrze piec. Sądząc po tym jak szybko znikły, ocena wydaje się oczywista.

                                                 Do zobaczenia za rok!