XV EDYCJA Wojewódzkiego Konkursu Podkarpacka Tęcza

pod hasłem „Podkarpacie w drodze”

W dniu 16 kwietnia 2015 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Dynowie odbyła się Gala Finałowa XV Edycji Wojewódzkiego Konkursu Podkarpacka Tęcza. Tegoroczna Edycja odbywała się pod hasłem „Podkarpacie w drodze”.

GALERIA ZDJĘĆ

Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Anna Wołoszyn z kl. I TŻiUG oraz Mateusz Szałajko z kl. III TŻiUG. Uczniowie uczestniczyli w kategorii fotograficznej pod opieką p. Ewy Jodłowskiej-Zając.

Prace naszych uczniów spośród 43 uczestników, zostały wysoko ocenione przez Jury, które pracowało w składzie: Pani Izabela Kazimierz-Zastępca Podkarpackiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z siedzibą w Przemyślu, ks. Marek Wojnarowski-dyrektor Muzeum Archidiecezjalnego im. św. Józefa Sebastiana Pelczara w Przemyślu oraz Pan Marcin Tupaj-Inspektor w Wydziale Społeczno-Oświatowym Starostwa Powiatowego w Rzeszowie, Pani Małgorzata Kaczorowska z Nadleśnictwa Dynów.

W wyniku oceny Mateusz Szałajko zdobył III miejsce natomiast Anna Wołoszyn otrzymała wyróżnienie. Starania i pomysły uczniów zostały docenione przez Jury.

Podczas Gali Konkursowej zostały rozdane cenne nagrody i wyróżnienia. Ponadto Galę uświetnił występ nauczycieli ze szkoły Muzycznej I stopnia w Dynowie, Kapeli Tońko z Dynowa oraz Szkolnej Grupy Artystyczno-Teatralnej „ANTRAKT”. Na zakończenie organizatorzy zapewnili poczęstunek dla wszystkich uczestników.

Uczestnikom gratulujemy!