Ostatni wtorek, czyli 28 kwietnia był w szkole wyjątkowy, ponieważ szkoła gościła w ramach DNIA OTWARTEGO uczniów klas trzecich gimnazjum.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Gimnazjaliści nie zawiedli – szkołę odwiedziło ponad 120 uczniów wraz z opiekunami. Przybyły dwie klasy z gimnazjum w Kańczudze, klasy z Pantalowic, Łopuszki Wielkiej, Manasterza, Siedleczki, Rączyny, Krzeczowic, byli też uczniowie z Gorliczyny, Sieteszy i Urzejowic. Oferowany program pobytu był bogaty i urozmaicony. Goście mogli m.in spotkać się z Dyrekcją Szkoły, poznać ofertę edukacyjną na rok szkolny 2015/2016, oraz osiągnięcia, dorobek i walory szkoły. W programie było również spotkanie z pracownikiem Axtone poświęcone nauce w istniejącym już Technikum Logistycznym, prezentacje multimedialne i zajęcia z branży : gastronomicznej, mechanicznej, turystyczno – hotelarskiej, informatyczno–logistycznej, a także przedmiotowe z: matematyki, biologii, fizyki, j. angielskiego. Ważny punkt programu stanowił ,, spacer po szkole,” w trakcie którego kandydaci na nowych uczniów mogli zapoznać się z bazą dydaktyczną i warunkami nauki, Ponadto możliwy był udział w wybranych zajęciach lekcyjnych, a także indywidualne spotkania i rozmowy z nauczycielami oraz z uczniami Zespołu Szkół. Goście mogli także skosztować ciastek, owoców i napojów przygotowanych przez uczniów technikum gastronomicznego.

 

DZIEŃ OTWARTY był dla trzecioklasistów kolejną okazją do refleksji nad wyborem kierunku i rodzaju dalszego kształcenia, toteż w imieniu gimnazjalistów i organizatorów spotkania dziękujemy Dyrekcjom poszczególnych szkół oraz Opiekunom młodzieży za przybycie i udział w zaplanowanych zajęciach.

                                                              ZESPÓŁ DS. PROMOCJI