Już po raz trzeci uczniowie Zespołu Szkół z inicjatywy Szkolnego Radia PAUZA oraz Szkolnego Koła PCK przygotowali charytatywny Koncert muzyczny, podczas którego odbyła się dobrowolna kwesta na rzecz Rzeszowskiego Hospicjum dla Małych Dzieci.

GALERIA ZDJĘĆ

Na godzinny koncert, który odbył się 28 listopada 2013 r. zaproszono wszystkie klasy wraz z Dyrekcją i Nauczycielami. Program muzyczny składał się z różnorodnych tekstów, a „Bałkanica” cieszyła się szczególną popularnoscią. Na scenie wystapił Szkolny Zespół Muzyczny czyli Kornelia Mucha, Patrycja Wąsacz, Gabriela Jablońska, Maciej Betnar, Dawid Żurawski, śpiewali też tegoroczni maturzyści- Tomek Kuźniar i Aleksandra Jarosz. Oprawę techniczną zapewniało Radio PAUZA, a dokumentację fotograficzną Piotrek Orzechowski. W roli konferansjerów wystapili Piotrek Szczygieł oraz Sandra Dytrych. W trakcie imprezy dziewczyny ze Szkolnego Koła PCK zebrały kwotę 300,78 zl., która zostanie przekazana na konto Hospicjum.

Wydaje się, że Koncert i jego szczytny cel wpisał się już na stałe w kalendarz imprez szkolnych i za rok znowu się spotkamy, by wesprzeć potrzebujących.