TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

03.03.2017 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Przeworsku odbyła się Powiatowa Licealiada w halowej piłce nożnej chłopców.

Jak co roku w zawody cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wszystkie szkoły z powiatu stawiły się w komplecie. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Dawid Bawor, Patryk Gemra (I TL), Kamil Horojdko, Sebastian Kałamarz, Bartosz Zając (I TM), Jakub Ziętek, Dawid Dziedzic (II LO), Radosław Konieczny (II TM), Kamil Ilasz, Patryk Argasiński, Maciej Hanus (III TL). Po emocjonującej walce nasi chłopcy wygrali jeden mecz. Ostatecznie zajęli IV miejsce.

Opiekunem drużyny była p. Bernadeta Bar.

01.03.2017 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Przeworsku odbyła się Powiatowa Licealiada w halowej piłce nożnej dziewcząt. W tych zawodach drużyna z naszej szkoły wzięła udział po raz pierwszy.

Turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wszystkie szkoły z powiatu stawiły się       w komplecie. Naszą szkołę reprezentowały następujące uczennice: Anna Jóżwiak, Monika Kurpyta, Roksana Mołoń (IV TŻH), Ewelina Mac, Magdalena Kurnik, Kamila Bochnak, Gabriela Hałys (III TL), Anna Zygmunt, Karolina Krzan, Zuzanna Krowicka (II LO). Niestety w tym roku nie udało się pokonać żadnego przeciwnika mimo ambitnej walki. Dziewczyny ostatecznie zajęły V miejsce.

W dniu 17 lutego 2017 roku na Hali sportowej w Kańczudze odbył się Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt. W zawodach brały udział 4 zespoły: klasa I TL TŻ, II LO, III TL TŻ oraz IV TŻH. Po emocjonującej walce I miejsce w turnieju zajęła klasa III TL TŻ, na drugim miejscu znalazła się klasa IV TŻH a najniższe miejsce na podium przypadło klasie I TL TŻ. Wszystkie zespoły, które znalazły się na podium otrzymały pamiątkowe medale a zwycięzcy dodatkowo puchar. Nagrody ufundowane zostały przez Panią Dyrektor oraz Radę Rodziców.

Organizatorem turnieju była p. Bernadeta Bar.

Turniej odbył się 15 lutego 2017 r. na Hali Sportowej w Kańczudze. W zawodach wzięło udział 5 drużyn. Po emocjonującej walce zwyciężyła grupa I TL - III TŻ, drugie miejsce zajęła klasa II TM a trzecie - III TL. Tuż za podium uplasowała się klasa I TŻM , stawkę zamknęły klasy II LO i IV TŻH. Pierwsze trzy zespoły otrzymały pamiątkowe medale a zwycięzcy dodatkowo puchar.

Nagrody w turnieju ufundowała Rada Rodziców oraz Pani Dyrektor Dorota Konieczna.

W dniu 14 grudnia 2016 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Przeworsku odbyła się Powiatowa Licealiada w siatkówce chłopców. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Dawid Bawor, Patryk Gemra (I TL), Bartosz Zając (I TM), Krystian Machaj, Radosław Konieczny (II TM), Jakub Ziętek , Maciej Rosół (II LO), Maciej Galik, Kamil Ilasz, Sebastian Rybacki, Jakub Hałys (III TL). Pierwszy mecz z ZS z Zarzecza zakończył się wynikiem 2:1 na naszą korzyść. Następnym rywalem naszej drużyny był ZSOiZ z Przeworska. Ten pojedynek również rozstrzygnęliśmy na swoja korzyść. Na sam koniec zmierzyliśmy się z ZSZ z Przeworska. Po emocjonującej walce przegraliśmy ten mecz 1:2. Ostatecznie zajęliśmy II miejsce.