TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

„Można  odejść na zawsze, by stale być blisko…”

Ks. Jan Twardowski


STAROŚCIE  POWIATU PRZEWORSKIEGO

 

PANU  ZBIGNIEWOWI  KISZCE

 

WYRAZY  ŻALU  I  SZCZEREGO  WSPÓŁCZUCIA

 

Z  POWODU  ŚMIERCI  ŻONY

 

SKŁADAJĄ  DYREKCJA,  NAUCZYCIELE,

PRACOWNICY  I  UCZNIOWIE

ZESPOŁU  SZKÓŁ  W  KAŃCZUDZE

Łączymy się w żalu!

 

W dniu 20.03.2017 r. uczniowie klasy 1 TL uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez pracowników Izby Skarbowej w Przeworsku. Temat przewodni tych warsztatów brzmiał „Rozliczenie z tytułu podatku dochodowego i VAT”. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z dokumentacją potrzebną do rozliczenia się przedsiębiorcy z Urzędem Skarbowym oraz wypełniali druki np. podatkową księgę przychodów i rozchodów, rejestr zakupów, sprzedaży i deklaracje VAT.

Szkolny koordynator projektu:

Donata Kozłowska

 

Szkolne rekolekcje wielkopostne

21 – 22 marca 2018 r.

Środa, 21 marca

8.00 – 10.25 – zajęcia w szkole wg planu lekcji

W kościele:

10.50 – przygotowanie

11.00 – konferencja

11.30 – 12.30 – Msza św.

Czwartek, 22 marca

8.00 – 10.25 – zajęcia w szkole wg planu lekcji

W kościele:

10.50 – przygotowanie

11.00 – konferencja

11.30 – 12.30 – Droga Krzyżowa

 

9 marca 2018 r. ks. Biskup Stanisław Jamrozek, biskup pomocniczy archidiecezji przemyskiej, odwiedził naszą szkołę. Okazją do tych odwiedzin była wizytacja parafii Kańczuga. Ks. Biskup, po przywitaniu przez panią dyrektor, oglądał program artystyczny w wykonaniu naszych uczniów.

Następnie, po słowie skierowanym do młodzieży, spotkał się z gronem pedagogicznym.

 

8 marca to wyjątkowy dzień dla wszystkich Pań i świetna okazja, by zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie. W tym szczególnym dniu gościliśmy w naszej szkole panią dietetyk mgr inż. Katarzynę Frączek z Centrum dietetycznego Naturhouse w Łańcucie. Podczas prezentacji młodzież została zapoznana ze sposobami czytania etykiet dostępnych w obrocie handlowym produktów spożywczych, dobierania ich pod kątem odpowiedniego składu tak, aby wyeliminować z diety składniki antyodżywcze i nie wprowadzać pustych kalorii. Dużym zainteresowaniem wśród młodzieży i pracowników szkoły cieszyły się konsultacje z panią dietetyk, podczas których można było dokonać pomiaru tkanki tłuszczowej, określić współczynnik BMI a także skonfrontować z fachowcem własne nawyki żywieniowe. Organizatorem spotkania była p. Małgorzata Rożek-Ziobro.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Katarzyny Frączek za wyczerpujące porady dietetyczno-medyczne, przyjęcie zaproszenia i poświęcony czas.

 
Więcej artykułów…