TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

Dnia 21.03.2014r. w Zespole Szkół w Kańczudze odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej. Impreza sportowo – rekreacyjna zorganizowana została w ramach realizacji Szwajcarsko - Polskiego Programu Współpracy „Zapobieganie nadwadze i otyłości oraz chorobom przewlekłym poprzez edukację społeczeństwa w zakresie żywienia i aktywności fizycznej”.

Podejmowane działanie prozdrowotne zrealizowanne zostało jako część składowa zadania 2 projektu edukacyjnego KIK /34:”Edukacja i wdrażanie zasad prawidłowego żywienia i aktywności fizycznej w przedszkolach, szkołach: podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz ocena wpływu tej edukacji na sposób żywienia, stan odżywienia, aktywność fizyczną i poziom wiedzy dzieci i młodzieży”. Do udziału w turnieju zgłosiło się 6 drużyn męskich. Każda drużyna mogła liczyć maksymalnie 7 zawodników. Łącznie w rozgrywkach wzięło udział 42 uczniów Zespołu Szkół w Kańczudze. Do współpracy zaproszono zawodników Miejskiego Klubu Sportowego, którzy pełnili funkcję sędziów turnieju. Po pasjonującej grze finałowej o I miejscu na podium zadecydowały rzuty karne, których wynik zadecydował, że I miejsce zdobyła drużyna z klasy II TŻ, II TH, II miejsce zajęła drużyna klasy II TM, III miejsce natomiast klasa III LO. Drużyny, które zajęły pierwsze trzy miejsca otrzymały pamiątkowe medale oraz puchary. Turniej odbywał się w duchu walki fair – play, a wszystkich zawodników do gry zagrzewała publiczność, która tworzyła pozostałą społeczność szkolną.

Poprawiony (środa, 22 kwietnia 2015 08:22)