TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

W ZS w Kańczudze zakończył się realizowany przy wspólpracy z Polską Akcją Humanitarną w partnerstwie z niemiecką organizacją arche noVa z Drezna roczny projekt edukacyjny „Aktywne szkoły na rzecz globalnej odpowiedzialności”. Podczas konferencji podsumowującej roczna współpracę z PAH, która odbyła się w Jachrance koło Warszawy szkoła otrzymała tytuł Szkoły Humanitarnej. Tytuł ten jest uwienczeńiem pracy zespołu uczniowskiego z klasy II LO: Karoliny Jamróz, Kornelii Muchy, Sandry Dytrych, Małgorzaty Przegrockiej i Pauliny Hanas oraz koordynatorów projektu: Agaty Stącel i Małgorzaty Liszki-Wołoszyn, a także świadectwem ich zaangażowania w liczne działania, akcje charytatywne i edukację globalną.

GALERIA ZDJĘĆ

Zespół uczniowski wraz z koordynatorami projektu składa serdeczne podziękowania Dyrekcji Szkoły, pani Monice Mazur i panu Adamowi Puciowi za pomoc w realizacji projektu.

 

W dniach 12-13 czerwca 2014 r. uczennice z zespołu projektowego: Kornelia Mucha i Małgorzata Przegrocka wraz z koordynatorkami p. Agatą Stącel i p. Małgorzatą Liszka-Wołoszyn uczestniczyły w konferencji podsumowującej działania szkół w projekcie edukacyjnym „Aktywne szkoły na rzecz globalnej odpowiedzialności”.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

W dniu 6 czerwca 2014 r. w naszej szkole odbyła się konferencja podsumowująca realizowany projekt edukacyjny, na którą została zaproszona cała społecznosść szkolna. Konferencje przygotowały uczennice z zespołu projektowego wraz z koordynatorkami.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

W ramach realizowanego przez naszą szkołę projektu „Aktywne szkoły na rzecz globalnej odpowiedzialności” odbyły się warsztaty prowadzone przez trenerów Polskiej Akcji Humanitarnej, w których uczestniczyli uczniowie klas I i II LO.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

W dniach od 27 lutego do 1 marca 2014 r. koordynatorki projektu „Aktywne szkoły na rzecz globalnej odpowiedzialności” pani Agata Stącel i pani Małgorzata Liszka-Wołoszyn uczestniczyły w międzynarodowym seminarium z zakresu edukacji globalnej.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Poprawiony (środa, 22 kwietnia 2015 08:29)

Więcej…

 
Więcej artykułów…