TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

W dniu 27 czerwca w Zespole Szkół w Kańczudze odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2013/2014.

GALERIA ZDJĘĆ

W Kościele Parafialnym odbyła sie Msza Świeta z udziałem całej społeczności szkolnej. Nastepnie Dyrektor Szkoly pani Dorota Konieczna przywitała zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli i młodzież oraz dokonała podsumowania mijającego roku szkolnego, nagradzając najlepszych uczniów. Wręczyła świadectwa z wyróżnieniem, które otrzymali:

Katarzyna Puc (1 LO)

Karolina Żyła (1 LO)

Dawid Cynk (1 LO)

Konstancja Mroziak (1 LO)

Ilona Ziółkowska (1LO)

Agnieszka Dudek (1LO)

Kornelia Mucha (2LO)

Gabriela Jabłońska (2LO)

Magdalena Mikuła (2LO)

Dorota Futoma (2LO)

Natalia Pilch (2 TH)

Agnieszka Hejnosz (2TZ)

Pani Dyrektor w uznaniu zasług i osiągnięć w pracy dydaktyczno - wychowawczej wręczyła również Nagrody Dyrektora nauczycielom: pani Marcie Lemiech i ks. Pawłowi Pernalowi. W ciepłych słowach pożegnała panią Lemiech, która przechodzi na emeryturę.

Na zakończenie życzyła zebranym miłych i spokojnych wakacji, zwiedzenia ciekawych miejsc oraz spotkania ciekawych ludzi, udanego i zasłużonego wypoczynku.

 

Pod tym hasłem odbyło się 24 czerwca tego roku spotkanie uczniów klasy pierwszej liceum z przedstawicielami OHP z Przeworska. Choć to koniec roku i czuć powiew wakacji, do szkoły przyszło 90% składu klasy i nawet wczesna godzina spotkania (8.00) nie stanowiła tu przeszkody. Prowadzacy spotkanie przedstawili szeroko formy i zasady dzialania OHP.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

W dniu 18 czerwca 2014 r. w ramach obchodów dnia szkoły bez przemocy odbyła się VII edycja happeningu pod hasłem ”GRAM CZYSTO”. Dzień Szkoły Bez Przemocy to ogólnopolskie święto wszystkich tych, którzy nie zgadzając się na przemoc i angażują się w budowanie szkoły jako miejsca przyjaznego dla uczniów, nauczycieli i rodziców.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

Po raz pierwszy w naszej szkole 16 i 17 czerwca 2014 r. został przeprowadzony egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie, w szczególnosci kwalifikacje T.11 Planowanie i realizacja usług w recepcji. Do cześci pisemnej i praktycznej przystąpiło 24 uczniów klasy drugiej technikum hotelarstwa.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

 Nie potrafisz zrobić tego, co ja.  

A ja nie potrafie zrobić tego, co Ty ale razem możemy zrobic coś pięknego dla Boga”

                                     bł. Matka Teresa z Kalkuty

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 
Więcej artykułów…