TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

7 kwietnia obchodzono w Zespole Szkół w Kańczudze Światowy Dzień Zdrowia. Z tej okazji uczennice klasy II LO przygotowaly oraz wygłosiły prelekcję, dotyczącą zagadnień związanych ze zdrowiem. Podjęte działanie związane bylo z realizacją Projektu KIK/34, a w nim zadania 2, adresowanego do szkół i przedszkoli - „Edukacja i wdrażanie zasad prawidłowego żywienia i aktywności fizycznej w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach i średnich oraz ocena wpływu tej edukacji na poziom aktywności fizycznej i wiedzy dzieci i młodzieży”.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

Chcąc efektywnie realizować prozdrowotną ścieżkę edukacyjną Zespół Szkół w Kańczudze realizuje zadanie 2 Projektu Kik/ 34 - „Edukacja i wdrażanie zasad prawidłowego żywienia i aktywności fizycznej w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach i średnich oraz ocena wpływu tej edukacji na poziom aktywności fizycznej i wiedzy dzieci i młodzieży”. W ramach realizacji jednego z działań projektu edukacyjnego zorganizowano spotkania z pracownikiem Wydziału Medycznego Katedry Dietetyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. W spotkaniach wzięły udział następujące klasy: II LO, III LO, II TH, II TM, III TM, III TŻH oraz IV TŻH. Uczniowie z ww klas wzięłi udział w dwóch prelekcjach: „Zasady prawidłowego Żywienia” oraz „ Ustalanie zapotrzebowania na energię”.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

 Dnia 21.03.2014r. w Zespole Szkół w Kańczudze odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej. Impreza sportowo – rekreacyjna zorganizowana została w ramach realizacji Szwajcarsko - Polskiego Programu Współpracy „Zapobieganie nadwadze i otyłosci oraz chorobom przewlekłym poprzez edukację społeczeństwa w zakresie żywienia i aktywności fizycznej”.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

W ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy w latach szkolnych 2013/2014 oraz 2014/2015 w naszej szkole realizowany będzie Projekt KIK/34:

Więcej…