Za nami ważne wydarzenie naszej lokalnej społeczności. Młodzież z Zespołu Szkół miała dzisiaj okazję oddać głos i wybrać swoich przedstawicieli do III kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Kańczudze. To świetna lekcja demokracji w praktyce oraz dowód na to, że uczniowie chcą mieć realny wpływ na życie swojego miasta i gminy
Gratulujemy wybranym radnym i życzymy wielu ciekawych inicjatyw oraz odwagi w realizowaniu pomysłów
Dziękujemy też wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w wyborach oraz członkom Okręgowej Komisji Wyborczej i przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego.

