Spotkanie z Adam Kszczot na stadionie w Kańczug. To było wyjątkowe i pełne inspiracji wydarzenie!
Mieliśmy okazję spotkać się z wybitnym sportowcem, który podzielił się swoją historią, doświadczeniem i ogromną pasją do biegani. Nie zabrakło motywujących słów o wytrwałości, dążeniu do celu i wierze we własne możliwości.
Po części teoretycznej przeszliśmy do działania!
✔️ krótka, wspólna rozgrzewka
✔️ symboliczny bieg na stadionie
Na zakończenie na wszystkich czekała miła niespodzianka  wspólne zdjęcia i  autografy.
Dziękujemy za inspirujące spotkanie i ogrom pozytywnej energii!