Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu informacyjno-szkoleniowym związanym z projektem „Młodzi dla Przedsiębiorczości”, realizowanym przez Fundacja Misji Obywatelskiej, które odbyło się w Muzeum w Przeworsku
Podczas wydarzenia młodzież miała okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat przedsiębiorczości, rynku pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego .
Dziękujemy organizatorom za ciekawe i wartościowe doświadczenie