W naszej szkole odbyła się wyjątkowa audycja radiowa z okazji Święta Konstytucji 3 Maja!
Uczniowie mieli okazję przenieść się w czasie i poznać okoliczności powstania jednego z najważniejszych dokumentów w historii Polski . Nie zabrakło informacji historycznych , refleksji nad znaczeniem wolności i patriotyzmu oraz pięknej oprawy muzycznej.
Dziękujemy wszystkim za wspólne świętowanie tego ważnego dnia!