W związku ze Światowym Dniem Zdrowia zaprosiliśmy uczennice Zespół Szkół w Kańczudze, z klasy gastronomicznej, które przeprowadziły inspirującą pogadankę dla uczniów klas 4–8.
Tematem spotkania było zdrowe żywienie – dlaczego jest tak ważne i jak podejmować dobre wybory każdego dnia.
Uczniowie sprawdzili swoją wiedzę, rozwiązując test dotyczący zdrowego jedzenia.
Następnie przyszedł czas na praktykę! Wspólnie przygotowaliśmy pyszne tortille oraz tzw. „kulki mocy”.
Było smacznie, kreatywnie i bardzo wartościowo!
Bo przecież zabawa i edukacja to najlepszy klucz do sukces.
Bardzo dziękujemy dziewczętom oraz Pani Dyrektor Zespół Szkół w Kańczudze za współpracę.
