Uczniowie Zespołu Szkół zawsze chętnie zgłaszają swój udział w różnorodnych konkursach czy zawodach i na ogół zajmują w nich czołowe miejsca. Przykładem może być konkurs fotograficzny i plastyczny. Powiatowy konkurs fotograficzny MOJA MAŁA OJCZYZNA – POWIAT PRZEWORSKI został rozstrzygnięty 16 listopada. W kategorii szkół ponadpodstawowych pierwsze miejsce zajęła w nim Julia Żygadło z klasy I LO, dwa drugie miejsca przypadły w udziale Julicie Czepiel i Oliwii Ilasz z klasy III TL.

W POSZUKIWANIU ATRAKCJI TURYSTYCZNYCH RZESZOWA to hasło, które przyświecało kolejnemu konkursowi, tym razem plastycznemu. W tym konkursie rozstrzygniętym 21 października, uwagę zwróciły prace Magdaleny Ryś z klasy III LO, która zajęła I miejsce oraz Julii Żygadło z klasy I LO, która zajęła II miejsce.

            Warto również przypomnieć, że dwie uczennice klasy III LO – Ryś Magdalena i Izabela Ogryzek przeszły w kategorii szkół ponadpodstawowych do finału IX OGÓLNOPOLSKIEGO DYKTANDA NIEPODLEGŁOŚCIOWEGO ,, Po polsku o historii” i wzięły w nim udział. Finał odbył się 27 października w Wiśniowej. Wymienione uczennice startowały w poszczególnych konkursach pod opieką pani L. Szymańskiej.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy!