W dniu 11.01.2020r. odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej na rzecz  WOŚP. Organizatorem zawodów był KOSiR. W składzie drużyny reprezentującej naszą szkołę znaleźli się następujący uczniowie: Seweryn Bogacz, Adam Skawina, Bartosz Czuba, Krysa Marcin, Paweł Kubicki, Gracjan Kłopot, Krzysztof Mendycki, Jakub Pawłoswski, Jakub Gołąb oraz Maciej Brzóska. Po zaciętej walce chłopcy zajęli III miejsce. Każdy z nich otrzymał medal a drużyna została nagrodzona pucharem oraz dyplomem.  Seweryn  Bogacz został uznany za najlepszego zawodnika. Otrzymał statuetkę oraz pamiątkowy dyplom. Nagrody w turnieju oraz poczęstunek zostały ufundowane przez EWiS. Puchar dla zwycięskiej drużyny ufundował Dyrektor KOSiR  pan Tomasz Baran. Podczas zawodów uczniowie naszej szkoły zbierali datki na rzecz  WOŚP.