W ostatni dzień przed feriami, czyli 8 lutego społeczność naszej szkoły wzięła udział  w imprezie, której patronuje idea dzielenia się dobrem.Po raz kolejny członkowie Szkolnego RADIA PAUZA i Szkolnego Koła CARITAS a także niezrzeszeni wolontariusze z różnych klas przygotowali pod opieką nauczycieli program artystyczny jako podziękowanie za udział w zbiórce do puszek na rzecz Hospicjum Dla Małych Dzieci w Rzeszowie. Na program złożyły się piosenki i quizy oraz prezentacja związana z hospicjum. Prowadzący podkreślali, że dobro ma wiele twarzy – może być także wyrazem niezgody na ZŁO W SIECI – HEJT i tego problemu dotyczyła spora część przygotowanych tekstów, w tym prezentacja i przygotowane przez Samorząd Uczniowski, ulotki.

 W tym dniu nie zapomniano także o zbliżających się WALENTYNKACH, z tej okazji z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego sklepik szkolny zakupił słodkości, którymi wszyscy się częstowali, a technikum żywienia przygotowało przepyszne ciasteczka oraz stolik kawowy.

Zarówno Koncert jak i pozostałe punkty programu zostały nagrodzone gorącymi brawami, a organizatorzy dziękując sponsorom i darczyńcom, zaprosili na kolejny koncert za rok, bo dzielenie się dobrem jest wartością zawsze aktualną.