22 września w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych – I TL i I TŻM, zorganizowane przez uczniów klas drugich, Samorząd Uczniowski i Szkolne Radio Pauza.

GALERIA ZDJĘĆ

Pierwszoklasiści, aby stać się pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej, musieli stawić czoła różnym konkurencjom, wykazując się przy tym wolą walki, hartem ducha i poczuciem humoru. Na początku imprezy obecni nauczyciele i wychowawcy klas pierwszych p. Agata Stącel i p. Adam Puć wraz z p. dyrektor Dorotą Konieczną złożyli uroczyste ślubowanie przygotowane przez drugoklasistów. Klasy pierwsze rywalizowały ze sobą w kilku konkurencjach, które oceniało jury, m.in. w pokonaniu toru przeszkód, piciu mleka, przeciąganiu liny, odwzorowaniu obrazka czy quizie wiedzy ogólnej. Wychowawcom klas pierwszych zostało postawione zadanie namalowania portretu pani dyrektor, musieli także przy pomocy swoich klas nakarmić z zasłoniętymi oczami wybranego wcześniej ucznia. Obie klasy wraz z wychowawcami doskonale poradziły sobie z zadaniami. W tym dniu odbyła się także dyskoteka, w której uczestniczyli uczniowie wszystkich klas. W miłej atmosferze i przy dźwiękach ulubionej muzyki młodzież doskonale się bawiła.

 

Pierwszakom jeszcze raz życzymy samych miłych chwil spędzonych w murach naszej szkoły, zapału do nauki i wielu sukcesów.