W dniu 13 października 2015 roku w Zespole Szkół w Kańczudze obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość uświetnili swoją obecnością pan Wicestarosta Janusz Owsiak i pan Zygmunt Zielonka – członek Zarządu Powiatu Przeworskiego. Pan Wicestarosta złożył nauczycielom serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej i przekazał kwiaty na ręce Pani Dyrektor Doroty Koniecznej. Swoją obecnością zaszczycili nas także: ksiądz dziekan Wojciech Pac i przedstawiciele Rady Rodziców i Rady Szkoły: pani Stanisława Żyła, pani Elżbieta Konieczny i pani Wioleta Ilasz, którzy także przekazali życzenia całemu gronu pedagogicznemu i pracownikom szkoły.

GALERIA ZDJĘĆ

 

     Święto Edukacji Narodowej to również moment, by docenić i nagrodzić pracowników oświaty. Zarząd Powiatu Przeworskiego przyznał nauczycielom Nagrody Starosty. Za swoją pracę i osiągnięcia zostały nagrodzone pani Grażyna Dzierga i pani Agata Stącel.

Nauczycielom zasłużonym dla edukacji przyznano medale: Srebrny Medal za Długoletnią Służbę otrzymała pani Beata Drozd, a Brązowy Medal za Długoletnią Służbę pani Małgorzata Rożek-Ziobro. Ponadto w uznaniu zasług i osiągnięć w pracy dydaktyczno – wychowawczej Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Kańczudze wręczyła nauczycielom i pracownikom oświaty Nagrody Dyrektora, które otrzymały: pani Lucyna Szymańska, pani Anna Słysz, pani Barbara Kacza i pani Agata Kotlińska-Kosior.

Wszyscy przybyli na uroczystość obejrzeli program artystyczny przygotowany przez uczniów. Prowadzący akademię Martyna i Kamil złożyli w imieniu całej społeczności uczniowskiej wszystkim nauczycielom z okazji ich święta serdeczne życzenia, wielu sukcesów zawodowych, spełnienia marzeń oraz tego, aby podejmowany przez nich trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania.