Dnia 5 grudnia 2014 r. w Zespole Szkół w Kańczudze odbył się Turniej Mikołajkowy w  Halowej Piłce Nożnej.

Do udziału w turnieju zgłosiło się 7 drużyn. Każda ekipa mogła liczyć maksymalnie 6 zawodników. Łącznie w rozgrywkach wzięło udział 42 uczniów Zespołu Szkół w Kańczudze. Do współpracy zaproszono zawodników Miejskiego Klubu Sportowego, którzy pełnili funkcję sędziów turnieju. Po pasjonującej walce I miejsce zajęła klasa IV TM, II miejsce przypadło klasie III TH i IV TŻH, a na III miejscu uplasowali się chłopcy z klasy III TM. Drużyny, które zajęły pierwsze trzy miejsca, otrzymały pamiątkowe medale, a zwycięzcy dodatkowo piękny puchar. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców. Całą imprezę zorganizowała i czuwała nad prawidłowym jej przebiegiem nauczycielka wychowania fizycznego p. Bernadeta Bar.

Turniej odbywał się w duchu walki fair – play, a wszystkich zawodników do gry zagrzewaa publiczność, która tworzyła pozostałą społeczność szkolną.