25 kwietnia pożegnaliśmy tegorocznych abiturientów. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym, natomiast część oficjalna odbyła się w szkole. Po powitaniu Pani Dyrektor głos zabrała sekretarz Rady Rodziców pani Elzbieta Gonciarz, która pogratulowała młodzieży i złożyla życzenia dalszych sukcesów.

GALERIA ZDJĘĆ

Maturzysci odebrali z rąk pani Dyrektor Doroty Koniecznej świadectwa z wyróżnieniem, a także nagrody książkowe oraz statuetki za osiagnięcia sportowe. Wszystkie nagrody ufundowane zostaly przez Radę Rodziców.

 

Program artystyczny przygotowany został przez uczniów klasy drugiej liceum oraz klas trzecich technikum pod opieką wychowawców. Największym uznaniem maturzystów i zaproszonych gości cieszyły się skecze i piosenki o charakterze kabaretowym. Abiturienci mogli też wrócić do przeżytych w szkole chwil dzieki prezentacji zdjęć.

W imieniu abiturientów głos zabrała Magdalena Podwyszyńska z klasy III LO, która podziekowała wszystkim za wspólnie spędzone lata. Od klas drugich i trzecich maturzyści otrzymali pamiątkowe upominki
w postaci maskotek.

Żegnamy maturzystów i życzymy POWODZENIA na egzaminie maturalnym i zawodowym.