W dniu 18 czerwca 2014 r. w ramach obchodów dnia szkoły bez przemocy odbyła się VII edycja happeningu pod hasłem ”GRAM CZYSTO”. Dzień Szkoły Bez Przemocy to ogólnopolskie święto wszystkich tych, którzy nie zgadzając się na przemoc i angażują się w budowanie szkoły jako miejsca przyjaznego dla uczniów, nauczycieli i rodziców.

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

W ramach happeningu w dniu 13 czerwca odbyły sie pokazy Krakowskiej Żandarmerii Wojskowej. Ponadto w dniu happeningu na 3 lekcji odczytana została prelekcja przez radiowęzeł szkolny: „STOP PRZEMOCY I AGRESJI”, przygotowana przez pedagoga szkolnego, zaś na 4 i 5 lekcji na hali miejskiej odbywały się zawody sportowe- siatkówka chłopców. I miejsce zajęli chłopcy z TM w składzie: Daniel Gonciarz, Albert Kondracki, Mateusz Szczepański, Paweł Lemiech, Marek Kubicki, Tomasz Hałys, II miejsce zajęli chłopcy z TZH, natomiast III miejsce drużyna z LO. Każda drużyna otrzymała słodycze, zaś puchar powędrował do TM. Na zakończenie cała społeczność szkolna mogła poczęstować się smaczną kiełbaską z grilla. Oprawę muzyczną zapewniło Szkolne Radio Pauza. Sponsorem happeningu był p. Burmistrz Miasta i Gminy w Kańczudze.

Składamy słowa podziękowania dla zespołu wychowawczego, nauczyciela w-fu p. B. Bar oraz wszystkich nauczycieli zaangażowanych w przygotowanie imprezy. Zapraszamy za rok!!!