22 października w Zespole Szkół odbyły się warsztaty dla uczniów klas trzecich gimnazjum z cyklu Planuję swoją przyszłosść. W tym dniu naszą szkołę odwiedziło ponad 130 gimnazjalistów z Kańczugi, Rączyny, Łopuszki Wielkiej, Sieteszy, Urzejowic i Krzeczowic.

GALERIA ZDJĘĆ

Młodzież miała okazję uczestniczyć w wybranych przez siebie zajęciach warsztatowych z komunikacji interpersonalnej, sztuki kelnerskiej z elementami carvingu oraz warsztatach młodego chemika i młodego mechanika. Zajęcia poprowadzili nauczyciele Zespołu Szkół: p. Grażyna Dzierga, p. Małgorzata Rożek-Ziobro, p. Leslaw Łazar oraz pracownik naukowy Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego – dr Robert Słabczyński. Po zakończeniu zajęc każdy uczestnik otrzymał dyplom udziału. Miłym akcentem byl poczęstunek: pieczone kielbaski i ciepłe napoje oraz koncert w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Bogaty program, kompetencje prowadzących oraz duża aktywność młodzieży to niewątpliwie walory zorganizowanych warsztatów. Zajęcia nie tylko pozwoliły na zdobycie nowych umiejętności i pogłębienie zainteresowań gimnazjalistów, ale także sprzyjały wzajemnemu poznaniu i nawiązaniu nowych przyjaźni. Osiągnięcie tych celów potwierdzają informacje zwrotne od uczestników, wskazujące na wysoki poziom merytoryczny spotkania i miłą atmosferę. Dziękujemy.