W dniu 01.06.2012 r. w Zespole Szkół w Kańczudze odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczniom, którzy w ramach projektu ”Przedsiębiorcze szkoły” realizowanego w naszej szkole przez Wyższa Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie wygrali w grach symulacyjnych „Innowacyjne Przedsiębiorstwo Produkcyjne” oraz „Wirtualny Doradca”.

GALERIA ZDJĘĆ

W spotkaniu tym wzięli udział przedstawiciel WSIZ w Rzeszowie i jednocześnie kierownik projektu p. Elżbieta Szczepaniak, dyrektor ZS w Kańczudze p. Dorota Konieczna, p. Jolanta Zebzda i p. Donata Kozłowska – nauczyciele ZS w Kańczudze oraz nagrodzeni uczniowie: Ewa Banaś, Katarzyna Przegrocka – I LO Karolina Kacza, Alina Adamczak, Ewelina Wyskiel –III TH, Karolina Szatkowska, Krystian Mrozik i Rafał Marc – II LO.

 

Pani dyrektor szkoły rozpoczęła spotkanie od podziękowania dla uczelni WSIZ za umożliwienie udziału uczniów w projekcie unijnym i gratulacji dla zwycięskich drużyn. Następnie zabrała głos p. Elżbieta Szczepaniak dziękując zarówno dyrekcji, nauczycielom prowadzącym zajęcia jak i nagrodzonym uczniom za pracę i poświęcony czas w zakresie doskonalenia postaw przedsiębiorczych.

Na zakończenie spotkania zostały wręczone dyplomy i nagrody w postaci tabletów. Całe spotkanie przebiegało w miłej i sympatycznej atmosferze, a udział w tym projekcie byl dla uczestników prawdziwą zabawą i nowym doświadczeniem.

Katarzyna Przegrocka – uczennica I LO