Dnia 11.10.2012 r. w Zarzeczu odbyła się Powiatowa Licealiada w indywidualnych biegach przełajowych.

Jak co roku naszą szkołę reprezentowały zarówno dziewczęta, jak i chłopcy. Opiekunem uczniów był pan Marek Brzóska. Dziewczęta biegały na dystansie 1200 m, natomiast chłopcy mieli do pokonania 1500 m. Po wspaniałym i wyczerpującym biegu III miejsce i awans do Finału Wojewódzkiego wywalczyła Diana Rusinek z klasy III TŻ, IV miejsce a tym samym również awans do zawodów wojewódzkich wywalczyła Kornelia Mucha z klasy I LO. Finał Wojewódzki odbędzie się 18.10.2012r. w Kolbuszowej.

Wśród chłopców najlepiej z naszych reprezentantów pobiegł Piotr Zwierzyński z klasy II TM, zajmując VIII miejsce. Pozostali zawodnicy zajęli kolejno: Perec Krystian (I LO) – XIV miejsce, Zimon Radosław (I TH) – XV, Malik Dawid (III LO) – XIX, Krokos Krzysztof (III TM) – XX i Chmura Piotr (III TM) – XXI miejsce.

Łącznie w zawodach udział wzięło 13 zawodniczek i 26 zawodników z pięciu szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Przeworskiego.