Młodzież Zespołu Szkół już od kilku lat uczestniczy w obchodach Święta Zakochanych, ale po raz pierwszy w tym roku miał od inny przebieg. Z inicjatywy Szkolnego Radia PAUZA odbył się koncert muzyczny połączony z akcją charytatywną.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Koncert zagrali chłopcy z klasy I LO: Bartek Batycki i Tomek Kuźniar, dzielnie wspierał ich p. A. Fudali. Śpiewała natomiast Olga Jarosz. Impreza odbyła się na sali gimnastycznej, na lekcji czwartej  i zgromadziła uczniów z wszystkich klas. Całość prowadziła Magdalena Podwyszyńska.

W trakcie koncertu odbyła się zbiórka pieniędzy, które przeznaczone będą na zakup bajek i innych książeczek dla małych pacjentów Oddziału Dziecięcego Szpitala w Przeworsku. Już wiadomo, jaki jest finał akcji, zebrano bowiem kwotę 110 zł.

Wszystkim uczestnikom koncertu, którzy się przyczynili do zebrania tej sumy pięknie dziękujemy. Warto jeszcze powiedzieć o innych atrakcjach tego walentynkowego spotkania. I tak Samorząd Uczniowski przygotował ,,walentynkową pocztę,” która działała w przerwach między poszczególnymi muzycznymi kawałkami. Ponadto Samorząd był sponsorem drobnych słodyczy w postaci przepysznych lizaków. Otrzymali je uczniowie i nauczyciele.

W sumie byl to udany i wyjątkowy dzień tym bardziej , że nauczyciele właczyli się do zabawy i zgodnie z prośbą samorządu nie odpytywali tych, którzy mieli na sobie ,,coś czerwonego.’’ Dziękujemy Dyrekcji i Nauczycielom za umożliwienie organizacji koncertu.

                                                                                                                 Organizatorzy