Dnia 7.10.2010 r. w Przeworsku odbyła się Powiatowa Licealiada w indywidualnych biegach przełajowych.

Jak co roku nasza szkołę dzielnie reprezentowało 9 uczniów i 6 uczennic. Opiekunem była mgr Bernadeta Bar. Dziewczęta biegły na dystansie 1200 m, natomiast chłopcy mieli do pokonania 1500 m.

Po zaciętej walce w kategorii  dziewcząt Wicemistrzynią Powiatu została nasza uczennica Diana Rusinek (II TŻH), zaś Patrycja Wołoszyn (III b LO) zajęła IV miejsce. Tym samym obie zawodniczki zakwalifikowały się do Finału Wojewódzkiego.Kolejna z naszych zawodniczek Paulina Kuryło (II LO) zajęła X miejsce. Tuż za Pauliną przybiegła Karolina Kowal (I LO). Na miejscu XII uplasowała się Natalia Rabeł (II LO) a na miejscu XIV – Anna Zygmunt (I TŻH).

W kategorii chłopców najlepiej z naszych reprezentantów spisał się Piotr Zwierzyński (I TM), który zajął II miejsce, zapewniając sobie udział w Finale Wojewódzkim.

Pozostali chłopcy: Albert Kondracki (I TM), Krzysztof Krokos (II TM), Marek Kubicki (I TM), Krystian Wrona (I LO), Artur Zając (II TM), Marcin Orzechowski (1 TŻH), Piotr Chmura (II TM) uplasowali się w drugiej dziesiątce.