Loading...

Zespół Szkół w Kańczudze

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY pod hasłem MOJA MIEJSCOWOŚĆ JEST CIEKAWA

Dyrektor Zespołu Szkół w Kańczudze zaprasza do udziału w MIĘDZYSZKOLNYM  KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM pod hasłem MOJA MIEJSCOWOŚĆ  JEST CIEKAWA   CELE KONKURSU: - rozwijanie pasji i zainteresowań uczniów, - krzewienie idei MAŁEJ OJCZYZNY i uwrażliwianie na piękno świata,  w którym żyjemy, [...]

10 lutego 2019|

DZIELMY SIĘ DOBREM – VIII CHARYTATYWNY KONCERT WALENTYNKOWY na rzecz Hospicjum Dla Małych Dzieci w Rzeszowie

W ostatni dzień przed feriami, czyli 8 lutego społeczność naszej szkoły wzięła udział  w imprezie, której patronuje idea dzielenia się dobrem.Po raz kolejny członkowie Szkolnego RADIA PAUZA i Szkolnego Koła CARITAS a także niezrzeszeni wolontariusze z różnych klas przygotowali pod [...]

8 lutego 2019|

KURS SPAWANIE METODĄ TIG

W ramach realizacji projektu „Dobry zawód inwestycją na przyszłość” w naszej szkole w dniach od 22.09.2018- 21.11.2018 r. odbył się kurs „Spawanie metodą TIG”. Uczestniczyło w nim 10 uczniów z klasy trzeciej i czwartej Technikum Mechanicznego. Celem kursu było zdobycie [...]

29 stycznia 2019|
Zobacz pozostałe
Zobacz pozostałe