Dnia 03.02.2016r. na Hali Miejskiej w Kańczudze odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły w kategorii dziewcząt.

Turniej cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem a jego głównym celem było propagowanie aktywnej formy spędzania czasu wolnego. Każda grupa ćwiczebna z wychowania fizycznego wytypowała swoich przedstawicieli. Łącznie udział w turnieju wzięło 42 uczennice.

W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła drużyna reprezentująca klasę III TŻH, II miejsce zajęła klasa II TL, a III miejsce klasa I LO. Drużyny, które zajęły pierwsze trzy miejsca otrzymały pamiątkowe medale, a Mistrzowie Turnieju dodatkowo puchary. Wszystkie nagrody ufundowane zostały przez Radę Rodziców. Turniej odbywał się w duchu walki fair-play, a wszystkich zawodników do gry zagrzewała publiczność, którą tworzyła pozostała społeczność szkolna.