7 grudnia 2016 r. na hali sportowej w Kańczudze odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej. W zawodach wzięły udział następujące klasy: I TL, I TŻM, II TM, II LO IV TŻH oraz III TL. Po emocjonującej walce zwyciężyła drużyna z III TL, drugie miejsce zajęła klasa I TŻM a trzecie klasa I TL.

Do wyłonienia zwycięzcy w kategorii „najlepszy strzelec” potrzebne były rzuty karne, gdyż dwóch zawodników miało taką sama liczbę strzelonych bramek. Emocje sięgnęły zenitu. Ostatecznie królem strzelców został Dawid Bawor z I TL. Zawodnicy biorący udział w turnieju otrzymali pamiątkowe medale a zwycięzcy dodatkowo puchar. Wszystkie nagrody ufundowane zostały przez Radę Rodziców. Sędziami zawodów byli Artur Grzebyk oraz Dariusz Łuczyk.