Dnia 29.05.2013r. na Orliku Miejskim w Kańczudze odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej. Turniej został zorganizowany przez nauczycielki wychowania fizycznego: Bernadetę Bar i Ewelinę Podstolak przy współpracy z pracownikami MKS Kańczuga. W rozgrywkach udział wzięło 5 drużyn reprezentujących klasy: I LO, I TŻH, I TM, II LO i II TM.

W skład poszczególnych drużyn weszli nastepujący uczniowie:

I LO: Krystian Perec, Piotr Szczygieł, Patryk Machlarz, Tomasz Stochla, Aleksander Solek, Jakub Rzepa oraz Seweryn Mucha.

I TŻH: Radosław Zimoń, Kamil Pacholarz, Grzegorz Dzimira, Karol Węglarz, Michał Krawiec, Rafał Pilch oraz Piotr Sykała.

I TM: Bartłomiej Blok, Sebastian Łuszczyński, Marek Cieleń, Adrian Albert, Michał Chmura oraz Zbigniew Kawaliło.

II LO: Artur Zygmunt, Tomasz Kuźniar, Tomasz Jucha, Bartosz Batycki, Krystian Wrona oraz Mateusz Cynk.

Drużyny grały systemem „każdy z każdym”, łącznie rozegrano 10 meczów.
Po emocjonujących rozgrywkach turniej wygrała drużyna z klasy I TŻH. II miejsce zajęła drużyna z klasy II TM, a ostatnie miejsce na podium przypadlo klasie II LO. Miejsce IV zajęli chlopcy z klasy I TM, a miejsce V chłopcy z klasy I LO. Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe medale, a zwycięzcy turnieju puchar oraz nagrody rzeczowe. Królem strzelców turnieju został Grzegorz Dzimira, który również otrzymał nagrodę rzeczową. Dodatkową atrakcją dla uczniów był grill, na którym uczennice klasy II LO: Agnieszka Zając, Karolina Kowal oraz Gabriela Konieczna przyrządzały przekąski dla uczestników turnieju.