Dnia 11.12.2013r. w Zespole Szkół w Kańczudze odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej. Impreza sportowo – rekreacyjna zorganizowana została w ramach realizacji Projektu KIK/34.

Turniej cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem a jego głównym celem bylo propagowanie aktywnej formy spędzania wolnego czasu. Każda grupa ćwiczebna z wychowania fizycznego wytypowala swoich przedstawicieli. Łącznie udział w turnieju wzięło 56 uczennic i 56 uczniów Zespołu Szkół w Kańczudze. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła drużyna reprezentująca klasę III LO, II miejsce zajęła klasa IV TŻH, III miejsce klasa II LO, IV miejsce klasa II TH, V miejsce klasa I TŻH, VI miejsce klasa III TŻH, VII miejsce klasa I LO i VIII miejsce klasa II TŻ. W kategorii chłopców I miejsce zajęła drużyna reprezentująca klasę III TM, II miejsce zajęła klasa II TŻH, III miejsce klasa I,II LO, IV miejsce klasa II TM, V miejsce klasa IV TM, VI miejsce klasa III LO, VII miejsce klasa I TŻH i VIII miejsce klasa III, IV TŻH. Drużyny, które zajęły pierwsze trzy miejsca otrzymały pamiątkowe medale, a Mistrzowie Turnieju dodatkowo puchary. Turniej odbywał się w duchu walki fair – play, a wszystkich zawodników do gry zagrzewała publiczność, którą tworzyła pozostała społeczność szkolna.