MISTRZOSTWA SZKOŁY W LEKKOATLETYCE

Dnia 27.09.2013r. w Zespole Szkół w Kańczudze odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Lekkoatletyce. Impreza sportowo – rekreacyjna zorganizowana została w ramach realizacji Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy „Zapobieganie nadwadze i otyłości oraz chorobom przewlekłym poprzez edukację społeczeństwa w zakresie żywienia i aktywności fizycznej”.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Podejmowane działanie prozdrowotne zrealizowanie zostało jako część składowa zadania 2 projektu edukacyjnego KIK /34: ”Edukacja i wdrażanie zasad prawidłowego żywienia i aktywności fizycznej w przedszkolach, szkołach: podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz ocena wpływu tej edukacji na sposób żywienia, stan odżywienia, aktywność fizyczna i poziom wiedzy dzieci i młodzieży”.

Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych udało się przeprowadzić wszystkie zaplanowane konkurencje: bieg 100 m, bieg 400 m, bieg 1000/1500 m, skok w dal oraz pchnięcie kulą. Konkurencje biegowe odbyły się na stadionie miejskim, natomiast pozostałe konkurencje na terenie szkolnym.

Impreza sportowo – rekreacyjna cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Zawody przeprowadzone zostały zgodnie z zasadami fair – play a najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody.

Wyniki poszczególnych konkurencji:

Bieg 100 m:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

Miejsce

1

Tomasz Hałys

III TM

12,38

I

2

Patryk Białoglowski

III TM

12,55

II

3

Mateusz Mazepa

IV TM

12,58

III

4

Tomasz Jucha

III LO

12,74

IV

5

Paweł Lemiech

I TŻH

12,75

V

6

Marcin Żmuda

ITŻH

12,82

VI

7

Marcin Kowal

II LO

13,16

VII

8

Kamil Dryla

I LO

13,16

VII

9

Karol Węglarz

II TŻ

13,37

IX

10

Piotr Sykała

II TŻ

13,64

X

11

Adrian Albert

II TM

13,77

XI

12

Paweł Lewandowski

ITŻH

14,62

XII

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

Miejsce

1

Sara Szymkiewicz

IV TŻH

15,01

I

2

Monika Kurpyta

I TŻH

15,25

II

3

Aleksandra Kacza

III LO

15,52

III

4

Katarzyna Kontek

II TŻ

15,59

IV

5

Magdalena Kurpyta

III TŻH

16,13

V

6

Natalia Suchecka

II TH

17,05

VI

7

Joanna Kubicka

I LO

17,32

VII

8

Małgorzata Przegrocka

II LO

17,44

VIII

Bieg 400 m:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

Miejsce

1

Michał Chmura

II TM

1,02;63

I

2

Albert Kondracki

III TM

1,04;02

II

3

Marcin Kukułka

IV TM

1,05:84

III

4

Mateusz Szczepański

III TM

1,06;72

IV

5

Patryk Machlarz

II LO

1,07;46

V

6

Tomasz Pilch

III LO

1,09;78

VI

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

Miejsce

1

Karolina Kowal

III LO

1,18;16

I

2

Kornelia Mucha

II LO

1,18;97

II

3

Anna Zygmunt

III TH

1,20;29

III

4

Patrycja Osmyk

III LO

1,25;46

IV

5

Joanna Siupik

II TŻ

1,26;80

V

6

Dorota Futoma

II LO

1,28;01

VI

7

Klaudia Klepacz

II TH

1,29;16

VII

8

Jolanta Zając

IV TŻH

1,41;16

VIII

Bieg 1000/1500 m:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

Miejsce

1

Piotr Zwierzyński

III TM

4,56

I

2

Zbigniew Kawalilo

II TM

5,29

II

3

Artur Bielański

III LO

5,36

III

4

Krystian Perec

II LO

5,45

IV

5

Paweł Lewandowski

I TŻH

5,57

V

6

Sylwester Paszyński

III LO

6,16

VI

7

Piotr Sykała

II TŻ

8

Dominik Cichy

III TŻH

9

Albert Kondracki

III TM

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

Miejsce

1

Monika Kurpyta

I TŻH

4,03

I

2

Diana Rusinek

IV TŻH

4,06

II

3

Ewa Rymarz

III LO

4,19

III

4

Agnieszka Hejnosz

II TŻ

4,54

IV

5

Małgorzata Przegrocka

II LO

5,03

V

6

Agnieszka Dudek

I LO

5,06

VI

Skok w dal:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

Miejsce

1

Marek Cieleń

II TM

5,17

I

2

Tomasz Jucha

III LO

5,12

II

3

Marcin Kowal

II LO

4,98

III

4

Krystian Malc

III TM

4,92

IV

5

Michał Chmura

II TM

4,88

V

6

Bartłomiej Blok

II LO

4,82

VI

7

Albert Kondracki

III TM

4,62

VII

8

Artur Bielański

III LO

4,61

VIII

9

Maciej Betnar

I LO

4,52

IX

10

Daniel Gonciarz

III TM

4,49

X

11

Dawid Kapusta

I LO

4,27

XI

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

Miejsce

1

Sara Szymkiewicz

IV TŻH

4,07

I

2

Katarzyna Kontek

II TŻ

4,05

II

3

Aleksandra Kacza

III LO

3,78

III

4

Diana Rusinek

IV TZH

3,48

IV

5

Dagmara Zięba

II LO

3,39

V

6

Magdalena Kurpyta

ITŻH

3,35

VI

7

Natalia Suchecka

II TH

3,33

VII

Pchnięcie kulą:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

Miejsce

1

Artur Bielański

III LO

10,27

I

2

Krystian Malc

III TM

10,20

II

3

Rafał Pilch

II TŻ

10,16

III

4

Mateusz Mazepa

IV TM

9,78

IV

5

Michał Hypta

III TM

9,00

V

6

Bartosz Konieczny

II LO

8,97

VI

7

Bartosz Batycki

III LO

8,95

VII

8

Adrian Rzeźnik

III TŻH

8,93

VIII

9

Kamil Telega

II TM

8,60

IX

10

Kamil Stadnik

I TŻH

8,38

X

27 września 2013|