Zawody lekka atletyka

W dniu 23.09.2011r. (tj. piątek) w Zespole Szkół w Kańczudze odbyły się wewnątrzszkolne zawody w lekkiej atletyce.

Konkurencje biegowe odbyły się na Stadionie Miejskim w Kańczudze, natomiast pchnięcie kulą oraz skok w dal przy boisku szkolnym. Każda grupa ćwiczebna (podział ze względu na WF) mogła wytypować po maksymalnie dwóch zawodników do jednej konkurencji, a jeden zawodnik mógł uczestniczyć w maksymalnie dwóch konkurencjach. Wyjątek stanowił bieg na 1000/1500 m, w którym mogła wziąć udział dowolna ilość chętnych uczniów.

 

Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, a udział w nich wzięło około 80 uczniów! Gratulujemy wszystkim zawodnikom, a szczególnie tym, którzy zajęli czołowe miejsca w swoich konkurencjach.

Oto końcowe wyniki zawodów:

Bieg 100 metrów dziewcząt:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

Miejsce

1.

Mazur Joanna

I TŻH

15,02 s

I

2.

Aleksandra Kacza

I LO

15,05 s

II

3.

Sara Szymkiewicz

II TŻH

15,26 s

III

4.

Karolina Kacza

III TH

15,87 s

IV

5.

Karolina Drabik

III aLO

15,99 s

V

6.

Ewelina Telega

IV TH

16,05 s

VI

7.

Honorata Marcinek

III bLO

16,09 s

VII

Bieg 100 metrów chłopów:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

Miejsce

1.

Tomasz Jucha

I LO

12,61 s

I

2.

Piotr Chmura

II TM

12,62 s

II

3.

Robert Niedźwiedź

III bLO

12,81 s

III

4.

Daniel Siupik

III TH

12,90 s

IV

5.

Krzysztof Kot

III TŻM

12,99 s

V

6.

Daniel Jarosz

IV TM

13,02 s

VI

7.

Łukasz Anioł

II TM

13,28 s

VII

8.

Rafał Marć

II LO

13,30 s

VIII

9.

Tomasz Hałys

I TM

13,41 s

IX

10.

Piotr Orzechowski

II TM

13,86 s

X

11.

Tomasz Sochacki

IV TH

13,90 s

XI

12.

Bartosz Maziarz

III bLO

14,11 s

XII

Bieg 400 metrów dziewcząt:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

Miejsce

1.

Małgorzata Dobrowolska

II LO

1;19,19 m

I

2.

Joanna Mazur

I TH

1;19,88 m

II

3.

Marcelina Dubas

III aLO

1;21,22 m

III

4.

Sylwia Pilch

IV TH

1;21,88 m

IV

5.

Małgorzata Lewandowska

IV TH

1;22,34

V

6.

Monika Wypor

III bLO

1;23,06 m

VI

7.

Katarzyna Majewska

II TZH

1;23,33 m

VII

8.

Agnieszka Zając

I LO

1;24,46

VIII

9.

Sylwia Penc

III TH

1;26, 66

IX

Bieg 400 metrów chłopów:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

Miejsce

1.

Patryk Białoglowski

I TM

1;01,65 m

I

2.

Piotr Szymkiewicz

III TH

1;02,52 m

II

3.

Tomasz Jucha

I LO

1;03,06 m

III

4.

Krystian Malc

I TM

1;03,46 m

IV

5.

Kamil Łysik

III bLO

1;04,72 m

V

6.

Marcin Kukułka

II TM

1;05,34 m

VI

7.

Patryk Majka

II TM

1;07,76 m

VII

8.

Michał Hajnosz

III TZM

1;09,55 m

VIII

9.

Piotr Tokarz

III TZM

1;11,62 m

IX

10.

Jarosław Leniar

III bLO

1;14,22

X

11.

Daniel Siupik

III TH

——-

——–

Bieg 1000 metrów dziewcząt:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

Miejsce

1.

Rusinek Diana

II TZH

3;53,56 m

I

2.

Patrycja Wołoszyn

III bLO

3;54,70 m

II

3.

Karolina Kowal

I LO

4;04,03 m

III

4.

Paulina Kuryło

II LO

4;08,19 m

IV

5.

Anna Zygmunt

I TZH

4;10,30 m

V

6.

Małgorzata Zięba

I TZH

4;12,32 m

VI

7.

Natalia Rabeł

II LO

4;15,30 m

VII

8.

Karolina Kazienko

II TZH

4;16,81 m

VIII

9.

Regina Śliwa

II TZH

4;27,01 m

IX

10.

Magdalena Futoma

III aLO

———

——–

Bieg 1500 metrów chłopców:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

Miejsce

1.

Piotr Zwierzyński

I TM

4;58,44 m

I

2.

Albert Kondracki

I TM

5;02,34 m

II

3.

Krzysztof Krokos

II TM

5;03,60 m

III

4.

Daniel Gonciarz

I TM

5;04,18 m

IV

5.

Paweł Kubicki

IV TM

5;14,15 m

V

6.

Mariusz Żyła

II TM

5;25;32 m

VI

7.

Marek Kubicki

I TM

5;29,11 m

VII

8.

Artur Bielański

I LO

5;34,26 m

VIII

9.

Piotr Chmura

II TM

5;35,11 m

IX

10.

Mateusz Rybacki

III bLO

5;52,51 m

X

11.

Damian Perlak

I TM

5;53,52 m

XI

12.

Mateusz Anioł

III TH

6;06,25 m

XII

13.

Robert Mróz

III bLO

6;18,10 m

XIII

14.

Krzysztof Skowronek

III TH

7;43,98 m

XIV

15.

Tomasz Sochacki

IV TH

7;44,22 m

XV

16.

Michał Jamrozik

III TŻM

——–

——-

17.

Marcin Orzechowski

I TŻH

——–

——-

Skok w dal dziewcząt:

Lp.

Imie i nazwisko

Klasa

Wynik

Miejsce

1.

Anna Czaplak

IV TH

4,17 m 

I

2.

Aleksandra Kacza

I LO

4,10 m 

II

3.

Sara Szymkiewicz

II TZH

4,04 m 

III

4.

Karolina Drabik

III aLO

3,97 m 

IV

5.

Patrycja Wołoszyn

III bLO

3,80 m 

V

5.

Honorata Marcinek

III bLO

3,80 m 

VI

7.

Karolina Kacza

III TH

3,77 m 

VII

8.

Aleksandra Jarosz

ITŻH

3,48 m 

VIII

Skok w dal chłopców:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

Miejsce

1.

Rafał Brzozowski

III TŻM

5,42 m 

I

2.

Piotr Chmura

II TM

5,39 m 

II

3.

Piotr Szymkiewicz

III TH

5,26 m 

III

4.

Mariusz Żyła

II TM

5,23 m 

IV

5.

Kamil Łysik

III bLO

5,03 m 

V

6.

Krystian Malc

I TM

5,02 m 

VI

7.

Daniel Gonciarz

I TM

5,00 m 

VII

8.

Dawid Malik

II LO

4,92 m 

VIII

9.

Tomasz Sochacki

IV TH

4,91 m

IX

10.

Michał Tonia

IV TM

4,86 m

X

11.

Jakub Rożek

II LO

4,79 m

XI

Pchnięcie kulą dziewcząt:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

Miejsce

1.

Małgorzata Dobrowolska

II LO

7,35 m

I

2.

Gabriela Konieczna

I LO

7,30 m

II

3.

Agnieszka Zając

I LO

7,10 m

III

4.

Karolina Skawina

III TŻM

6,65 m

IV

5.

Lidia Musz

IV TH

6,35 m

V

6.

Ewelina Telega

IV TH

6,10 m

VI

7.

Aleksandra Jarosz

I TŻH

6,05 m

VII

7.

Patrycja Maziarz

III aLO

6,05 m

VIII

9.

Aleksandra Jarosz

II TŻH

6,00 m

IX

9.

Katarzyna Mazur

ITŻH

6,00 m

X

11.

Karolina Żaczek

III bLO

5,40 m

XI

Pchnięcie kulą chłopców:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

Miejsce

1.

Rafał Brzozowski

III TŻM

10,80 m

I

2.

Kacza Bartłomiej

III TH

10,16 m

II

3.

Michał Tonia

IV TM

9,50 m

III

4.

Michał Warzecha

III bLO

9,50 m

III

5.

Mateusz Foremny

II TM

9,40 m

V

6.

Rafał Marć

II LO

9,30 m

VI

7.

Michał Hajnosz

III TŻM

9,25 m

VII

8.

Mateusz Dyrkacz

II TM

8,75 m

VIII

9.

Bartosz Batycki

I LO

8,30 m

IX

10.

Sławomir Lewandowski

I TM

8,20 m

X

11.

Artur Bielański

I LO

7,40 m

XI

Opracowała mgr Ewelina Podstolak

23 września 2011|